VIDEO: Muljetavaldav! Koerad tulevad nime kutsumise peale õiges järjekorras väravast läbi

koer nimed kutsub aiast läbi

Koertele mõne triki õpetamine võtab tihtipeale palju aega ja vaeva. Kui lisada veel ka teine koerake asjasse, siis võib see protsess puhas kaos olla.

Seetõttu avaldas netirahvale suurt muljet see, kuidas see omanik suutis treenida lausa mitte üht või kaht koera, vaid seitset koera!

Võib-olla olete neid hästi käituvad kutsusid ka varem netis kohanud, sest mõni nende viraalsetest videotest on kogunud kokku enam kui 12 miljonit vaatamist.

Saage tuttavaks TikToki kasutajaga @porkypuds. Õnnelik perekond, kelle sekka kuuluvad 7 erineva suuruse ja vanusega koera. Üks ühine joon nende kõigi koerte seas on see, kui hästi nad koolitatud on.

Selles videos istuvad kõik koerad ilusti koeravärava taga ning ootavad oma kutsumist. Tõenäoliselt mõtlete: “See ei saa ju ometi toimida.” Kuid jälgige mängu!

Vaata videot siit:

@porkypuds Here’s the remake of our most famous video that got over 12Million views! (But in a different order) Can your dogs do this? #dogpack #dogpackchallenge #doggyfriends #cutedogs #cutedog #cutepuppies ♬ Hold Me Closer – Elton John & Britney Spears
Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga