VIDEO | Küll see pisike Prantsuse Buldog oskab alles rulatada!

cabbage rulatav koer kutsu prantsuse buldog oskab

Cabbage (teise nimega Bai Cai) on valge prantsuse buldog, kes on kogu Internetirahva hüpnotiseerinud oma uskumatu rulatamisoskusega.

See on midagi enamat kui lihtsalt armas kutsa, kes niisama rulal poseerib – Cabbage paistab suutvat endale ise hoogu teha, tasakaalu hoida, pöördeid teha ning rulaga isegi trepist alla sõita. Pole mõni ime, et mõned kutsuvad koera „Tony Dawgiks”.

Kodus kirjeldatakse Cabbage’it kui väga hella koera, kes näib olevat alati heas tujus ja ei haugu eriti tihti.

Nagu iga rulataja, kes oma ala tõsiselt võtab, on Cabbage üsna stiilne sell, kandes linnas ringi kihutades seljas tihti mustrilisi särke, pusasid ja isegi päikeseprille.

@baic99999

My name is Chinese cabbage!Today is my first performance,Everybody has the money to hold the money field, has the hand to point a thumbs-up, thank you

♬ original sound – baicaiwanhuaban

Aga kuidas see tilluke prantsuse buldogike küll rulatama õppis? South China Morning Posti andmetel hakkas tema omanik Zhao Chen teda 2020. aastal treenima. Cheni puhul on tegemist ka ise rulatajaga.

„Alguses kasutasin ma snäkke, et meelitada teda lauale tulema” räägib Zhao.

Skateboarding French Bulldog
by u/tommos in interestingasfuck

„Siis õpetasin talle, kuidas ainult ühe käpaga rulatada. Kui ta oskuse omandas, siis tekkis tal endal suur huvi ja ta jätkas omapäi rulatamist.”

Pärast vaid 20-päevast treeningperioodi rulatas Cabbage juba ise.

Oma rulasõiduoskuste lihvimiseks käib Cabbage igal hommikul pargis, kus ta rulatab oma omanikuga tavaliselt umbes 15 minutit. Kuigi ta näib olevat juba väga asjatundlik ning valmis ka keerulistemaks trikkideks, siis ei taha Zhao teda sundida rohkem trikke õppima, mis võiksid talle endale liiga teha. Kui Cabbage saab rulatamise käigus natuke trenni ja mõne inimese naeratama panna, siis sellest on juba küllalt.

@baic99999 年轻人不要太气盛,这个眼神.我服了.. #抖音宠物图鉴 #chinatiktokforyou #puppy #cute #bulldog #francebulldog ♬ original sound – baicaiwanhuaban

“Kuigi meil on Cabbage’iga lõbus, siis tahan naeru ka teistele tuua” jagab Zhao.

„Inimesed elavad praegusel ajal väga stressirohket elu. On tore, et saame oma rõõmu jagada.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga