VIDEO: Kuldse retriiveri naljakas reaktsioon, kui ta märkas telekas tehtavat omletti

kuldse retriiveri reaktsioon praetud muna omlett

Meie lemmikud teevad kõik endast oleneva, et oma käpad inimtoidule taha saada.

Iga kord, kui me söömiseks lauda istume, tulevad nad joostes kohale. Nad käituvad tolles hetkes kõige paremini, et kasvõi natugenegi näksimist saada.

Ilmselt on asi toidu lõhnas, mis neil suu vett jooksma paneb. Või siis see, et meie toit lihtsalt näeb välimuselt nii palju isuäratavam välja kui koerakrõbinad.

Kuldne retriiver Skylar vaatas koos omanikuga parasjagu televiisorit, kui märkas tuttavat ruumi. Kööki. Ja mis tuleb köögist? Maitsev toit muidugi! Ekraanil olev inimene valmistas omletti. Skylar tõusis selle peale koheselt püsti, et veenduda, et see, mida ta näeb, on ka päriselt tõeline.

Skylar pani reaasuskontrolliks lausa oma käpa telekale, hea et see katki ei läinud! Video postitanud inimene ütles aga, et kriimustusi ei olnud, küll oli aga üks näljane koer, kes arvas, et tegemist on päris toiduga.

Vaata lõbusat videot siit:

@skylars.the.limitt I don’t remeber the last time I laughed so hard! 😂😂😂 #funnydog #billions #fyp #dogswatchingtv #foryou #funny #goldenretriever ♬ original sound – SKYLAR the Golden Retriever
Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga