VIDEO: Kaval trikk, kuidas oma koera tähelepanu kõrvale juhtida kodust lahkudes

koer nipp kaval kodust lahkuda ärevus

Paljudel meist on ilmselt kodus ärevad lemmikud, kes vihkavad, kui peame ilma nendeta lahkuma.

See pole siiski nende süü. Ilmselt on nad nüüd rohkem kui kunagi varem meie kodus olekuga harjunud, seda tulenevalt karantiinis olemisest või kodus töö tegemisest on koos veedetud aega viimasel ajal üha rohkem ja rohkem olnud. Seega pole väga üllatav, et nad on ilma meieta mures.

Kui see on ka nii teie ja teie koera puhul, siis vaadake seda TikToki kasutaja @sam_d0ll nippi, mis võib teile suureks abiks olla, kui peate välja minema.

Ka tema koer on väga kiinduv. Iga kord, kui ta valmistub majast lahkuma, muutub ta koer väga ärevaks ning hakkab mööda maja ringi jooksma. Aitamaks oma koera tähelepanu hajutada, haarab ta käterätiku ning paneb sellele krõbinaid ning juustutükke. Seejärel keerab naine rätiku rulli, seob sõlme peale ning viskab siis selle oma koerale.

Tulemus on täiesti geniaalne, sest nagu ka videost näha, ei olnud koeral maiuste lahti muukimise kõrvalt aega, et nukrutseda omaniku lahkumise pärast.

Vaata videot siit:

@sam_d0ll this is for the anxious dog owners out there lol #tips #anxiouspet #fyp ♬ Love You So – The King Khan & BBQ Show
Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga