Vahva video! Saksa lambakoer hakkas tagaaias lumememme ehitama

Saksa lambakoer lumepalli ehitamas

“Saksa lambakoer ehitab lumememme” ei ole just igapäevane pealkiri, nii et me ei süüdista teid selles, et olete ehk pisut skeptilised selles, kas üks koer on tõesti võimeline sellise vägiteoga hakkama saama.

Kuid nagu sihikindel Natello demonstreerib, siis ükski ülesanne ei käi meie väikestele sõbrakestele üle jõu.

Ühes mitmest viraalseks läinud videos võib näha Natellot endale suurt lumepalli veeretamas. Ilmselt oli tegu tema kavandatava lumememme peaga.

Klippi on TikTokis vaadatud enam kui 16 miljonit korda ning sellel on koguni 12 000 kommentaari inimestelt, kes lambakoera muljetavaldavatest võimetest lummatud olid.

13-sekundilises videos jälgib koera omanik Sarah Onderwater oma koduaknast, kuidas Natello rõõmsalt oma lumepalli kallal askeldab, samal ajal koguaeg saba liputades. “Ta teeb tegelikult lumepalli,” ütleb tagataustal üllatunud Sarah.

Liigutatud sellest, kui palju rõõmu Natello esialgne video inimestele tõi, on Sarah postitanud veel kaks klippi oma kutsikast lumes mängimas.

Kuna sel talvel veel lund peaks jaguma, siis loodame, et Natellost saab esimene koer, kes kunagi kogu lumememme valmis ehitanud on. Kui keegi sellega hakkama saab, siis just tema!

Vaata klippi siit:

@saraonderwater but does your dog make giant snowballs? #GSD ♬ original sound – Sara Onderwater
Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga