Uus kasvav trend? Perekond muutis siit ilmast lahkunud kuldse retriiveri vaibaks

kuldne retriiver nahk vaip

Lemmiklooma kaotamine võib olla laastav, kuid üks perekond otsustas oma kuldse retriiveri mälestuse elus hoida, muutes ta vaibaks.

Mõte oma lemmiklooma taksidermia abil sälitada ei sobi kindlasti kõigile- mõned ütleks lausa, et see on jube – kuid Austraalia perekond soovis oma lemmiklooma säilitada just sellisel kujul – muutes ta oma kodus püsivaks kaunistuselemendiks.

Ettevõttega Cimera Taxidermy antud teenust pakkuv Maddy selgitas, et taksidermia on viimasel ajal üha populaarsemaks muutumas.

“Lemmikloomade taksidermia on muutunud populaarsemaks alles viimase viie aasta jooksul, nii et enamiku inimeste jaoks on see väga uus nähtus” sõnas ta Yahoo! Uudistele Austraalias.

The fur even features the pup's claws. Credit: @chimerataxidermy/Instagram

“Mõned on pigem sentimentaalsed mälestusesemed, teised on aga “puhkama” pandud oma vooditesse või kuidas iganes nende omanikud soovivad, et nende sõbrad säiliks.”

Jagades ettevõtte Instagrami lehel fotot kuldsest retriiverist, kirjutas Maddy: “Ilus ja vanake kuldne retriiver, kelle pere lasi peale surma karvaks teha. Lõpuks valmis koju naasma.”

Vaibal on isegi armastatud lemmiklooma küüned.

Inimestel on peale video postitamist olnud sellele erinevad reaktsioonid. Enamus inimesi aga tunnistavad, et kuigi see pole nende jaoks, siis on see siiski “ilus”.

The dog was transformed via taxidermy. Credit: @chimerataxidermy/Instagram

Üks inimene kirjutas: “See on ilus. Mina aga ei suudaks selle valuga elada. Kaotasin varem sel aastal oma koera ja ei suudaks teda iga päev sellisena näha.”

Teine lisas: “Ma ei tea, kas ma suudaksin oma kuldset retriiverit sellisena näha. Ilus, aga mitte kõigile.”

Kolmas lisas: “Kaastunne kaotuse puhul. Ma ei suudaks ise edasi liikuda, kui ma nii oma lemmikule teeks. See pole kindlasti kõigile.”

Neljas lisas: “Pole kunagi mõelnud sellisele variandile.. see ei pruugi kõigile sobida, kuid see on huvitav viis hoida seda sensoorset sidet elus pärast seda, kui armastatud lemmikloom on siit ilmast lahkunud.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
3

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.