Üks imelihtne nipp, kuidas diivanilt ja muult mööblilt koerakarvad eemaldada

Koerakarvad eemaldada
Koeraomanikena oleme kõik selle küsimusega vastamisi seisnud – kuidas mööblilt koerakarvad eemaldada?

Kuna poelettidelt võib tänapäeval leida nii suurel hulgal erinevaid kalleid puhastusvahendeid, siis on heade ja halbade toodete eraldamine üksteisest üsnagi keerukas ülesanne.

Aga mis siis, kui me ütleks teile, et nutikad inimesed internetis on leidnud polstri ja muude erinevate pindade karvadest puhastamiseks kemikaalivaba viisi, mis ei tee ka rahakotti poole võrra kergemaks.

Kummikinnas, kallid inimesed, kummikinnas! Selgub, et ainult üks latekskinnas – teate küll, need, mis on mõeldud tugevamateks puhastustöödeks – võib imelisel kombel lihtsusega diivanilt karvu eemaldada – täiendavaid puhastusvahendeid pole vaja!

Kuidas koerakarvad eemaldada

Niisiis, kuidas saab üks närune kummikinnas teie diivanid puhtana hoida? Las me seletame. Diivani, kardinate ja muude kangakatete puhastamiseks kummikinnastega on kaks võimalust:

Tõmmake kätte kummist puhastuskinnas ja hõõruge kätega üle kogu pinna, et koerakarvad kiirelt kinni püüda. Kinda ja kanga vaheline hõõrdumine tekitab staatilise energia, mille tulemusel karvad kinda külge kleepuvad.

Kummikinnast aktsioonis saate näha siit videost:

Teine viis on sama lihtne ja nõuab vaid natuke vett. Lihtsalt niisutage oma kummikinnast pisut ja tõmmake käega üle diivani pinna, et koerakarvad kokku koguda. Märg kinnas tõstab õrnalt karvu diivanipinnalt, mille tulemusel nad lihtsamini kinda külge kleepuvad. Kui kinnas on karvu täis, saab selle vee all puhtaks teha ja protsessi vajadusel korrata.

Pistke oma diivanipatjade alla üks kummikinnas ja edaspidi ei peagi te enam oma kutsat noomima kui too diivanile hüppab.

Sina ja su neljajalgsed pereliikmed võite meid hiljem tänada 🙂

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga