Millised refleksid! See koer võiks vabalt mõnes hokiliigas kaasa teha

koer hoki maggie

Unustage professionaalne sport, nagu te seda praegu tunnete. Esile on kerkimas hoopis midagi paremat!

Kuna internetis on nii palju erinevaid videosid loomadest, kes erinevaid spordialasid proovivad, siis on üsna tõenäoline, et ühel päeval luuakse ka ainult lemmikloomadest koosnev liiga.

Oleme näinud korve viskavaid koeri, jalgpalli mängivaid koeri ning nüüd näeme ära ka hokit mängiva koera. Lemmikloomad suudavad seda kõike! Me räägime.. lemmikloomadeliigad on järgmine suur asi!

Üks muljetavaldavamaid sportlikke loomi, keda me näinud oleme, on TikTokis laineid lööv kutsu @maggiethegoalie. Sellel saksa lambakoeral on kassilaadsed refleksid, mis teevad temast ideaalse hokiväravavahi.

Pange ta väravasse ja ükski litter ei lenda temast mööda. Ta tõrjed on nii muljetavaldavad, et isegi NFL’i meeskonnad on rivis, et ta oma klubisse meelitada.

Vaadake järgnevast videost ise! Ja siis võib-olla vaadake seda uuesti aegluubis, et saaksite tegelikult näha, mis toimub. 🙂

Vaadake vahvat videot siit:

@maggiethegoalie #saveoftheday #maggiethegoalie #hockey #nhl #dogsoftiktok #hockeydog ♬ Vegas (From the Original Motion Picture Soundtrack ELVIS) – Doja Cat
Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.