Vuntsi totaalne muutumine

Vunts ehk uue nimega Carly veetis oma varasema elu kehvades tingimustes ning õnnetu ketikoerana, kuid pärast Eesti Loomakaitse Seltsi poolt läbi viidud totaalset muutumist sai lõbus, viisakas ja aktiivne koerake võimaluse veeta oma teine noorus rõõmsa perekoerana.

Mängulusti täis, kuid heade valveinstinktide ja kommetega loomake ei pannud pahaks isegi elu esimest vanniskäiku ja juuksurikülastust ning on abivalmis loomajuuksuri juurde ka edaspidi oodatud.

Lisaks iluravile sai Vunts Eesti Loomakaitse Seltsi abiga sise- ja välisparasiiditõrje, vaktsineeritud ning kiibistatud.

Uut kodu pakkus Vuntsile lausa kaks perekonda– Vuntsi abistanud ELSi vabatahtliku Kadri Puussepa heakskiidul kolis koer Põlvasse.

Pere, kuhu kuuluvad ka kaks uue pereliikme omaks võtnud kassi, jätkab Vuntsi raviga ning viis ta ka elus esimest korda ujuma.

Kutsume siinkohal üles ka kõiki teisi koeraarmastajaid meiega oma lugusid jagama e-mailil meielugu@koeradkuubis.ee 🙂

Kajastame koeradkuubis lehel erinevaid armsaid/põnevaid/südantsoendavaid lugusid just meie oma Eesti kutsudest! Nende lugudega soovime inspireerida veelgi rohkem inimesi nendele armsatele tegelastele kodu pakkuma.

Kas päästsite oma sõbra halvimast ja näitasite maailmale, et kutsas on veel eluvaimu, kui teised seda enam ei uskunud? Või päästis äkki tema hoopis teid? Kas teie teed oma lemmikuga põimusid huvitaval või omapärasel moel? Kas käisite oma lemmikuga mõnel ägedal või ebatavalisel reisil? Või on teie kutsa lihtsalt ilus, lahe või omapärane kutt, kelle iseloomust, seiklustest või tegemistest pajatada võiks?

Need on vaid mõned näiteid sellest milliseid lugusid meile saata võib, aga kirjutada võib ABSOLUUTSELT kõigest! 

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga