Kuidas koer Donna kehva tervise tõttu elujõu kaotanud omaniku taas tegudele ärgitas

Meile kirjutas oma loo armas Pille-Riin. Täname südamest selle vahva ja motiveeriva loo eest!

Pille-Riin oli husky omamisest unistanud nii kaua kui ta ennast ise mäletab. Teda köitis nende koerte imeilus välimus ning nende eriline iseloom on suurt koeraarmastajat alati vaimustanud.

Pille-Riini ja husky Donna lugu sai alguse sellest, kui Pille-Riin oli pooleks aastaks jäänud tervise tõttu koduseks.

Tal kadus täielikult motivatsioon ning hea meelega olekski ta veetnud kõik oma päevad ainult kodus teki all. Siis juhtus aga midagi erilist – Pille-Riinile jäi silma internetis leviv kuulutus husky kutsikatest.

2019. aasta märtsis liitus nende perega pisike Donna ja peale seda on nende elu olnud täiesti teistsugune. Pille-Riini sõnul Donna justkui päästis ta.

“Donna oli minu motivatsioon iga hommik voodist välja tulemiseks. Ta õpetas mulle, mis on õnn ja tingimusteta armastus. Tänu temale oskan hinnata rohkem looduses olemist ning oleme koos avastanud palju põnevaid matkaradu, kuhu muidu poleks kunagi läinud.”

Lisaks on Pille-Riin õnnelik uute tekkinud suhete üle teiste koerteomanikega ning koos käiakse mängimas ning jalutamas.

Donna võtmine on olnud üks Pille-Riini elu parimaid otsuseid. Tema jaoks on Donna palju rohkem kui lihtsalt koer, tema jaoks on ta pereliige ning ta parim sõber!

Kutsume siinkohal üles ka kõiki teisi koeraarmastajaid meiega oma lugusid jagama e-mailil meielugu@koeradkuubis.ee 🙂

Kajastame koeradkuubis lehel erinevaid armsaid/põnevaid/südantsoendavaid lugusid just meie oma Eesti kutsudest! Nende lugudega soovime inspireerida veelgi rohkem inimesi nendele armsatele tegelastele kodu pakkuma.

Kas päästsite oma sõbra halvimast ja näitasite maailmale, et kutsas on veel eluvaimu, kui teised seda enam ei uskunud? Või päästis äkki tema hoopis teid? Kas teie teed oma lemmikuga põimusid huvitaval või omapärasel moel? Kas käisite oma lemmikuga mõnel ägedal või ebatavalisel reisil? Või on teie kutsa lihtsalt ilus, lahe või omapärane kutt, kelle iseloomust, seiklustest või tegemistest pajatada võiks?

Need on vaid mõned näiteid sellest milliseid lugusid meile saata võib, aga kirjutada võib ABSOLUUTSELT kõigest! 

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga