Haruldane šhokolaadikarva Siberi Husky lööb omapärase välimusega internetis laineid

pruun siberi husky
Enamus inimesi arvab, et Siberi Husky’d on kas mustvalged või hallid ja valged. Kuid siiski tulevad nad ka teistes värvides, nagu näiteks pruun ja valge, punane ja valge või hõbedane ja valge.

See konkreetne Husky on sotsiaalmeedias laineid löömas oma ebatavalise üleni pruuni karvaga. Kuigi tõug võib vahel kombineerida pruuni ja valget värvi, siis peaaegu et üleni pruun karv on üsna haruldane.

Sequoi Tenk, lühidalt Quoi, on oma omapärase välimusega internetirahva südameid võitmas. Kui ei oleks tema siniseid mandlikujulisi silmakesi ja ta püstiseid kolmnurkseid kõrvakesi, siis ei usuks ilmselt keegi, et ta Husky on. Pigem tahetakse teda metsiku hundiga segamini ajada.

Tema omanik Nikki kinnitab, et Quoi on Ameerika Kennelklubi poolt 100% kinnitatud Husky. Ta leidis koera loomade varjupaigast, kui too veel kutsikas oli. Nikki otsis esialgu endale vanemat koera. Kuid oma liikuva eluviisi tõttu keeldus varjupaik naisele vanemat koera andmast.

Nad soovitasid tal kutsika võtta, sest siis on võimalik teda veel treenida ja panna kohanema erinevate keskkondadega. Just siis otsustaski naine endale Siberi Huskey võtta.

Tuli välja, et pruuni Husky valimine oli üks neiu parimaid otsuseid elus. Ta nimetas koera SeQuoi Tenk’iks, mis võib esialgu küll pisut imelik koerale tunduda, aga tegelikult on selle taga midagi enamat.

Nimi SeQuoi pärineb sequoia puust, mis on üks tugevamaid puid maailmas. Nikki usub, et nimi võib looma iseloomu muuta.

Tenko pärineb Jaapani muinasjutust, milles räägitakse heatahtlikust ja armsa iseloomuga taevarebasest. Kuigi ta soovis, et tema koer saaks tugevaks, tahtis ta samas, et ta oleks ka hooliv.

Quoi ja ta ema rändavad nüüd mööda Ameerikat ringi

Koos oma omanikuga seikleb koer nüüd mööda Ameerikat ringi. Instagramis on võimalik jälgida nende hetkesi tegemisi. Kuigi fotod näitavad Ameerika mõningaid ilusamaid kohti, siis fakt on see, et Quoi on tegelikut show staar.

“Ükskõik kuhu me ka ei läheks, jäävad inimesed teda nähes seisma ja soovivad teda paitada,” avaldas Nikki. “Mult küsitakse umbes kolm-viis korda päevas “mis tõugu ta on?” ja kui ma vastan, et Siberi Husky, siis ei usu mind mitte keegi.”
Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga